OPINIEZdjęcie Martyna Somerlik

mgr Martyna Somerlik


„ Lekcje odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze. Nauczyciel nie stresuje, nie krzyczy, stosuje motywujące metody pracy. Zajęcia są dostosowane do moich potrzeb oraz umiejętności. Metody pracy dobierane są bardzo indywidualnie. Lekcje są prowadzone w sposób niestandardowy (nie zaczynaliśmy od nauki alfabetu, liczebników i odmian) dzięki czemu są ciekawsze i dają lepsze efekty. Czas wykorzystywany jest do maximum, a niejednokrotnie przekraczamy opłacone przeze mnie 60min. Polecam każdemu :)"

Ewelina

„Nauka przez Skypa jest dla mnie bardzo wygodna i wydajna, oszczędza mój czas ale i pozwala na duża swobodę oraz dopasowanie materiału do moich potrzeb. Odnośnie szkoły i nauczyciela - uczę się w tej szkole z tą samym nauczycielką już 9 miesięcy i nadal mam zamiar - chyba to jest najlepszy dowód."

Pozdrawiam
Małgorzata

„Witam, Mam lekcje z Martyna Somerlik. Lekcje prowadzone są w sposób ciekawy, a czas wykorzystany jest maksymalnie. Pani Martyna jest bardzo dobra nauczycielka i zawsze z niecierpliwością czekam na kolejna lekcje :)"

Pozdrawiam
Natalia

Dzień dobry, W ciągu ostatnich 3 lat pobierałam u Państwa lekcje angielskiego, u Pani Martyny Somerlik. Naukę zakończyłam na przełomie tego roku. Bardzo mile i ciepło wspominam te lekcje. Mój wcześniejszy kontakt z angielskim miał charakter wyłącznie teoretyczny i dzięki Pani Martynie udało mi się to zmienić, Przede wszystkim zupełnie pozbyłam się lęku przed mówieniem i myślę, że stałam się komunikatywna, pomimo braku pewnych predyspozycji z mojej strony. Moja nauczycielka zawsze była bardzo sympatyczna, życzliwa i pomocna. Ilekroć miałam problemy z nauką, zawsze służyła dobra radą i ciepłym słowem, oczywiście po angielsku. Lekcje obejmowały zazwyczaj ciekawe tematy, ale czasem i takie, które mi nie leżały - i za te lekcje jestem szczególnie wdzięczna. Pani Martyna jest bardzo rzetelna - czas lekcji był zawsze efektywnie wykorzystany w 100 %. Doceniam też cierpliwość w słuchaniu tego, co miałam do powiedzenia :) Pozwoliłam sobie napisać ten mail, aby podziękować Pani Martynie Somerlik za przekazaną mi wiedzę, umiejętności i za niestresujące lekcje w przyjaznej atmosferze, a Państwa firmie - za miłą, bezkonfliktową współpracę.

Serdecznie pozdrawiam!
Teresa Marczak


Zdjęcie Monika Klapczyńska

mgr Monika Klapczyńska


„Od dwóch miesięcy korzystam z lekcji angielskiego przez skype ze strony internetowej www.korkiangielski.pl . Jestem bardzo zadowolony. Firma jest dobrze zorganizowana, oferuje pierwszą lekcję bezpłatną w celu sprawdzenia poziomu języka i prezentacji przykładowej leckji. Lekcje odbywają się z profesjonalnym lektorem, który stara się prowadzić lekcję w ciekawy sposób i nie zanudzać. Brakuje co prawda bezpośredniego kontaktu ale nauka bez wychodzenia z domu ma swoje plusy - brak dojazdów itp. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Polecam


Witam. Ze szkoły języków obcych QWERTY Piotra Dworzańskiego korzystam około dwóch lat Przez cały ten czas mam jednego lektora w osobie Pani Moniki. Wyżej przedstawiona informacja już świadczy o moim zadowoleniu. Dodatkowo nadmieniam że elastyczność i zaangażowanie Pani Moniki sprawiają że systematycznie mogę korzystać z lekcji, które są prowadzone w tempie nauczania i kładzeniem nacisku na edukacje zgodną z moimi oczekiwaniami."

Pozdrawiam
Piotr.

„Od paru tygodni uczę się w szkole QWERTY języka angielskiego przez internet. Jestem bardzo zadowolona z wyboru szkoły. Lektorka bardzo wyraźnie wymawia słowa w obcym języku, jest bardzo spokojna, cierpliwie i chętnie wyjaśnia wszelkie wątpliwe kwestie, wymaga aktywnego myślenia, przekazuje wiele źródel informacji. Dzięki temu polubiłam naukę j. ang. Polecam gorąco taki indywidualny tok nauczania."

Ewa


Zdjęcie Martyna Halina Somerlik

mgr Martyna Somerlik-Przybyła


„Od ponad roku regularnie (2 razy w tygodniu) uczę się w szkole języka angielskiego QWERTY. Za największą zaletę uważam kompetencje mojej lektorki (Martyna Halina Somerlik), dzięki której zajęcia nigdy nie są nudne, nawet gramatyka potrafi być wesoła, a konwersacje po angielsku są jak spotkania przy kawie. Martyna jest przygotowana do każdych zajęć, potrafi przekazać swoją wiedzę w sposób entuzjastyczny i przejrzysty. Zajęcia oprócz korzyści naukowej, są dla mnie ciekawym spotkaniem towarzyskim. Rekomenduję każdemu, kto chce przełamać barierę mówienia po angielsku. To działa :)"

Ola Sochocka

„Współpracuję z Martyną od trzech lat na przestrzeni których, dokonała niemożliwego ucząc od zera niespełna czterdziestoletniego oldboya posługiwać się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym swobodą komunikację, również w obszarze biznesowym. Ponadto, ucząc mojego syna (obecnie 18 lat) w ciągu dwóch lat przygotowała go do egzaminu FCE, który zdał uzyskując ocenę A. Udzielając lekcji mojej córce (12 lat) Martyna pokazała, iż oprócz niezwykłego profesjonalizmu posiada również niebanalne podejście do dzieci dzięki któremu, moja córka nie może doczekać się każdej kolejnej lekcji."

Tomasz Pławecki

„Bardzo nowoczesna i skuteczna metoda nauczania. Polecam Panią Martynę,która jest bardzo sympatyczna,elastyczna merytorycznie i bardzo kompetentna. Najważniejsze jest to , że bez problemu można dostosować swój poziom i go kontynuować, a nie w kółko zaczynać od początku. I jeszcze wielkie udogodnienie,nigdzie nie trzeba jeździć, tylko zasiąść przed komputerem i uczyć się. Polecam gorąco."

Ewa Krzywda

„Najlepszy lektor z jakim kiedykolwiek współpracowałam. Z całego serca mogę polecić wszystkim, którzy cenią sobie fachową pomoc z poczuciem humoru."

Magda


Zdjęcie Katarzyna Konar

Katarzyna Konar


„Z Panią Katarzyną Konar uczę się już prawie rok. Z lekcji jestem bardzo zadowolony i zamierzam je dalej kontynuować. Pani Katarzyna, podchodzi do ucznia bardzo indywidualnie. Na lekcjach jest dużo konwersacji na różne tematy. Lekcje prowadzone są z wykorzystaniem ciekawych materiałów autorskich, jak również ogólnie dostępnych w sieci. Sposób wykorzystania narzędzi takich jak Google doc oraz przygotowane tam ćwiczenia pokazują duże doświadczenie w nauce przez internet i sprawiają, że lekcje przebiegają ciekawie i bardzo sprawnie."


„Serdecznie polecam naukę z Panią Katarzynę Konar oraz ogólnie naukę języków przez internet. Moim zdaniem to jeden z najbardziej efektywnych sposobów nauki języków obcych."

Dariusz Zawadzki, Gdańsk

„Zajęcia z Panią Kasią to nauka i przyjemność w jednym :). Zależało mi na konwersacjach, żeby nie zapomnieć języka podczas urlopu macierzyńskiego i trafiłam w 10, ponieważ na zajęciach z Panią Kasią bardzo dużo się uczę, zawsze jest temat do rozmowy, jeśli się kończy to Pani Kasia zaraz wyszukuje kolejny, a oprócz tego jest świetnym słuchaczem ;) i ma dużo cierpliwości. Dostaje zadania domowe, które później wspólnie sprawdzamy, zawsze mam wszystko świetnie wytłumaczone, naprawdę nikt tak super nie tłumaczy gramatyki jak Pani Kasia! A w dodatku zawsze jest przygotowana do lekcji, punktualna i solidna. Polecam w 100%, jeśli angielski to tylko z Panią Kasią."

 Beata

 

„Moje zajęcia zostały dostosowane indywidualnie do moich potrzeb. Lekcje są interesujące i efektywne, opatrzone są różnorodnymi materiałami pomocniczymi. Lekcje odbywają się w przyjemnej atmosferze co sprzyja konwersacji i nauce. Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Katarzyną Konar."

Iwona

„Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Panią Kasią. Jest wymagająca a zarazem elastyczna, przerabiając tematy ważne dla mnie w danym momencie."

J.H.


Zdjęcie Magdalena Fajkus

mgr Magdalena Fajkus


„Od prawie roku korzystam z lekcji angielskiego prowadzonych przez Magdalenę Fajkus z wykorzystaniem Skype’a. Jestem zadowolony ze sposobu takiej edukacji a przede wszystkim z nauczyciela i prowadzonych przez niego lekcji. Pani Magdalena kompetentnie podchodzi do każdej lekcji, sprawnie i rzeczowo realizuje materiał. Dla mnie istotna też jest sama forma prowadzonych lekcji - z uwagi na nienormowany czas pracy bardzo ważne są dla mnie elastyczne godziny lekcyjne a każda sekunda lekcji jest należycie wykorzystana - zgodnie z moimi oczekiwaniami."

Michał

„Lekcje z Pania Magda Fajkus to świetną sprawa. Pani Magda jest niesamowicie cierpliwa, ciepłą i życzliwą osoba, dlatego tez uważam, ze posiada wszystkie cechy, jakie powinien posiadać dobry nauczyciel :) Kompetencje językowe i umiejętności metodyczno - dydaktyczne Pani Magdy, umożliwiają przyswajanie wiedzy i umiejętności z zakresu języka angielskiego w sposób strukturyzowany, jasny i klarowny. Jeśli bedę w przyszłości jeszcze korzystać z lekcji języka angielskiego w formie online, na pewno chciałabym, by ponownie moim nauczycielem była Pani Magda :)."

Kinga

„Uważam,ze lekcje są prowadzone w interesujący sposób w tempie dostosowanym do mojego tempa opanowywania przerabianego materiału. Cenie sobie bardzo, ze spokojnie i cierpliwe Pani Magda powtarza ze mnę materiał póki go dobrze nie opanuje. Pani Magda właściwie przekazuje i tłumaczy wiadomości na lekcji (np. gramatykę).Oceniam tez Panią jako osobę o wysokie kulturze osobistej niezwykle kontaktowej w relacjach z innymi ludźmi co z cała pewnością wpływa pozytywnie na odbiór prowadzonych przez Panią zajęć. Niezwykle istotne jest również dla mnie ,że lekcje maja charakter indywidualny a nie zbiorowy- taka forma nauki była by dla mnie nie do przyjecia. Podsumowując - jestem bardzo zadowolona z dotychczasowej formy przebiegu naszych zajęć."

Pozdrawiam
Aldona


Zdjęcie Mariola Kotwica

mgr Mariola Kotwica


„Jestem całkowicie zadowolony z lekcji z panią Mariolą Kotwica. Prowadzone lekcje są różnorodne, uczę się wymowy i gramatyki angielskiej.  Pani Mariola kładzie nacisk na konwersacje co bardzo mi odpowiada, myślę ze mój angielski poprawia się z lekcji na lekcje.  Pani Mariola jest to osoba kompetentna oraz cierpliwa.  Jako nauczyciel angielskiego osoba godna polecenia."

Grzegorz

„Decyzja o nauce języka przez Skype i wybranie Marioli na nauczyciela prowadzącego była strzałem w dziesiątkę. Indywidualne podejście oraz spokojna atmosfera sprawiają, że nauka stała się przyjemnością i miłą formą spędzenia wolnego czasu. Polecam wszystkim zapracowanym i leniwym, a także tym, którzy odczuwają lekki stresik, kiedy myślą o swoim angielskim :)"

Michalina

"Lektor Mariola Kotwica jest osobą kompetentną, odpowiedzialną i co ważne zaangażowaną w to co robi. Posiada bogaty warsztat pracy i stosuje ciekawe formy zaktywizowania kursanta do zajęć. Odbyłem z jej pomocą kilkanaście lekcji jak do tej pory. Muszę szczerze wyznać, że lekcje z p. Mariolą bardzo pomogły mi w lepszym zrozumieniu zasad gramatyki angielskiej i wzbogaciły słownictwo. Dlatego rekomenduję p. Mariolę Kotwicę jako bardzo dobrego Lektora, z którym mam zamiar kontynuować dalszą edukację."

Rafał N. z Sosnowca

Lekcje z panią Mariolą są dla mnie idealnym rozwiązaniem na naukę języka angielskiego.Lektorka jest spokojną i bardzo kulturalną osobą, chętną do cierpliwego tłumaczenia zawiłości językowych.Zawsze punktualna, niezawodna i otwarta na propozycje ewentualnych zmian w sposobie nauczania.Poleciłam Panią Mariolę moim krewnym i wszyscy jesteśmy usatysfakcjonowani.Moje wcześniejsze doświadczenia w nauce przez Skype nie były do końca pozytywne, ale lektorka Mariola spełniła oczekiwania w całości.

Anna

Nie wyobrażam sobie powrotu do nauki języka za pośrednictwem spotkań grupowych. Lekcje z Mariolą są różnorodne, ciekawe i zawsze przygotowane pod indywidualne możliwości. Mariola bierze pod uwagę prośby o pochylenie się nad zagadnieniem, które czasami nurtuje mnie, a nie jest one związane z tematyką lekcji. Bardzo podoba mi się również, gdy Mariola wychodzi z inicjatywą przygotowania mnie do spotkań lub wyjazdów, jeżeli z naszych rozmów wynika, że takie będą mieć miejsce.
Nie zamieniłabym już lekcji z Mariolą na żadną inną metodę :)

Agnieszka Szymańska

Jeżeli szukasz świetnego nauczyciela języka angielskiego to wybierz Mariolę! Profesjonalna, miła, sympatyczna... - to tylko namiastka superlatyw jakie można przypisać Marioli. W naszych lekcjach cenię sobie indywidualne podejście i świetny kontakt - w przypadku lekcji przez skype bezcenne. Szkolę swój angielski z Mariolą rok i jest to jedna z lepszych inwestycji w mój rozwój osobisty. Skuteczność i efektywność lekcji zweryfikował mój wyjazd zagraniczny, do którego przygotowywała mnie Mariola! Polecam ;-) Ja już poleciłem Mariolę moim znajomym - również są bardzo zadowoleni :)

Łukasz

Lekcje z lektorka Mariolą prowadzone są w sposób profesjonalny. Mocną stroną lektorki jest duża cierpliwość w słuchaniu wypowiedzi, które w moim przypadku są bardzo powolne i niegramatyczne. Najbardziej cenię w Marioli umjejetność "pokazywania drogi" do rozwiązania zadania, stosowanie pytań pomocniczych. Realizowanie podręcznika systematyzuje i porządkuje wiedzę, która w razie konieczności jest uzupełniana przez lektorkę. Na lekcjach u Marioli panuje przyjazna atmosfera sprzyjająca uczeniu się. Polecam lekcje z Mariolą.

Grażyna Leśkiewicz

Lekcje z Panią Mariolą są dokładnie dopasowane do moich potrzeb. Dzięki nim mam stały kontakt z żywym językiem angielskim, takim, jakim rozmawia się na co dzień, co jest najważniejsze. Dzięki zajęciom czuję się pewniej podczas rozmowy w jęz. angielskim i wiem, że sobie poradzę w każdych okolicznościach. Ciekawe i urozmaicone lekcje powodują, że nauka się nie nudzi, a ja planuję długoterminową współpracę z Panią Mariolą. Polecam zajęcia wszystkim zainteresowanym!

Aneta


Ewa Ostarek

mgr Ewa Ostarek


„Jestem bardzo zadowolona z nauki języka angielskiego przez skype w szkole QWERTY.  Zajęcia prowadzone są profesjonalnie, w miłej atmosferze, a zakres lekcji dostosowywany jest indywidualnie do potrzeb ucznia. Nauka przez Internet to świetne rozwiązanie dla zapracowanych osób. Polecam.

Agata Balińska

Od wielu lat uczę się języka angielskiego poszukując skutecznej dla siebie metody i za każdym razem po jakimś czasie rezygnuję: kursy grupowe niewiele dają, lekcje z nativ speakerem wychodzą za drogo, do tego dojazdy z pracy na zajęcia i późne powroty do domu. Słyszałam o nauce przez Skypa, ale nie bardzo mogłam wyobrazić sobie jak może wyglądać, dlatego postanowiłam zapisać się na darmową lekcję próbną, która, jak się okazało, przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Otrzymałam profesjonalnie przygotowany materiał, w którym jest wszystko to, co na standardowych kursach: czytanie, mówienie, pisanie, słuchanie. Od razu wykupiłam pakiet 5 lekcji (w pakiecie taniej) i zaczęłam uczyć się z Panią Ewą. Wszystkie lekcje przygotowane są i prowadzone bardzo profesjonalnie, Pani Ewa prócz standardowych modułów zawsze przygotowuje dla mnie materiał, jaki wie, że na pewno mnie zainteresuje. Jest cierpliwa, uważna i według mnie jest bardzo dobrym nauczycielem. Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że w końcu po wielu latach poszukiwań skutecznej dla siebie metody znalazłam idealną dla siebie i metodę i nauczycielkę. Uczę się od 3 miesięcy 2 razy w tygodniu bez wychodzenia z domu i zbędnych dojazdów i na pewno tym razem tak szybko nie zrezygnuję. Lekcje przez Skypa poleciłam wielu moim znajomym, z których jedna również już rozpoczęła naukę.

Pozdrawiam i szczerze polecam
Kasia Wesołowska

„Angielskiego uczyłam się w każdej formie - w grupach , indywidualnie, jednak lekcje przez skype'a są generalnie dużym udogodnieniem i oszczędnością czasu (którego zawsze mamy za mało...;o))))) a absolutnie nie kosztem jakości zajęć!! Poza tym Ewa jest nauczycielką bardzo kompetentną, lekcje prowadzone są z dużym zaangażowaniem, ciekawie scenariuszowo. Szczerze polecam (nie tylko dla zapracowanych).

Pozdrawiam Gosia"

"Nauka przez internet jest bardzo wygodna, ponieważ mogę odbyć lekcje nie tylko siedząc wygodnie na sofie i odpoczywając po dniu pracy, ale również będąc np. w delegacji. Poza tym, nie mieszkając w Polsce, nauka przez Skype jest dla mnie świetnym rozwiązaniem uczenia się języka angielskiego z polskojęzyczną lektorką. Dopóki nie spróbowałam lekcji próbnej, nigdy nie myślałam, że to może tak doskonale funkcjonować. Wszystkie teksty, obrazki i ćwiczenia są widoczne dla obu stron równocześnie i nauczyciel w każdej chwili może poprawiać moje błędy w pisowni. Podczas lekcji, zarówno ja, jak i lektorka możemy robić notatki na danej stronie w czasie rzeczywistym i nie potrzebuję dodatkowego zeszytu. Nie potrzebuję również żadnych dodatkowych książek, ponieważ mam dostęp do wyszukanych przez nauczyciela linków, gdzie jest doskonale wytłumaczona gramatyka. Nie należy też pomijać tego, co w nauce języka jest tak samo ważne jak gramatyka, czyli wymowa. Pomimo, że nie mam osobistego kontaktu z nauczycielką, ona doskonale mnie słyszy i aktywnie wyłapuje moje błędy w wymowie. Na koniec chciałbym dodać, że lekcje z panią Ewą przebiegają w bardzo miłej i luźnej atmosferze, bardzo polecam!

Anna

"Praca z Ewą, to sama przyjemność. Jest to osoba o bardzo wysokiej kulturze osobistej jak i inteligencji emocjonalnej. Zajęcia są zawsze dobrze zorganizowane i przemyślane. Osoba bardzo punktualna oraz rzetelna w wykonywaniu obowiązków lektora. Zawsze trzyma się założonego planu i pilnuje tego, co bardzo doceniam. Z drugiej strony jest bardzo elastyczna i w razie moich ew. sugestii dostosowuje lekcję. Bardzo mi to odpowiada. Ewa to osoba, która umie motywować do nauki, ciepła i wyrozumiała. Tak jak napisałam na wstępie, to sama przyjemność. Mam zamiar pozostać na dłużej w tej przyjemności:) i polecam innym osobom.

Magdalena Marcjaniak
Life coach."
Zdjęcie Katarzyna Buława

dr Katarzyna Buława

Bycie klientem szkoły "Qwerty" oznacza poważne traktowanie i niewyrzucanie pieniędzy w błoto, czy stratę czasu. Bardzo dobry i szybki kontakt, jasno podane zasady nauki i zapłaty. Cena też wydaje się być korzystną w stosunku do poziomu jaki reprezentują lektorzy. A więc ode mnie 100% pozytywów.
Lekcje przez Skypa z Panią Katarzyną to sama przyjemność! Zawsze przygotowana i pomocna w tłumaczeniu zawiłości języka rosyjskiego. Zawsze cierpliwa w ćwiczeniu wymowy czy poprawie prac pisemnych. Jednym zdaniem profesjonalistka, która lubi swoją pracę. Nigdy nie ignoruje propozycji ucznia co do zmian w prowadzeniu lub treści lekcji. Polecam innym!

Mateusz Ćwierz

Jestem zadowolona z lekcji u Pani Katarzyny Buławy. Lekcje odbywają się w miłej i luźniej atmosferze, jedna godzina zegarowa zawsze wystarcza na zrealizowanie tematu, który wybierany jest przeze mnie lub przez nauczyciela. Nie mamy problemów ze zrozumieniem się, dlatego po każdej lekcji zauważam postępy w nauce języka.

Lekcje rosyjskiego z Katarzyną są prowadzone w niezwykle przystępnej i ciekawej formie. Metodyka zajęć umożliwia harmonijne postępy we wszystkich istotnych obszarach nauki języka - gramatyce, formach pisanych, wymowie, rozumieniu ze słuchu i co niezwykle ważne w przypadku rosyjskiego w pracy z tekstami. Zarówno treść jak i forma zajęć są bez zarzutu, , a same zajęcia okraszone nietuzinkową osobowością prowadzącej są dodatkowo przyjemną odskocznią po ciężkim dniu pracy.

Tomasz z Bochni
Iwona Kawalkowska

mgr Iwona Kawałkowska

Pani Iwona cechuje się wieloma pozytywnymi cechami przede wszystkim jest zawsze przygotowana do zajęć oraz sprawnie organizuje je w czasie ich trwania. Dba o prawidłowy ogólny rozwój ucznia, dogłębnie koryguje na bieżąco błędy, nie zakłócając przy tym toku prowadzonej lekcji, aktywnie uczestniczy w lekcji. Pani Iwona nie tylko wyjaśnia wątpliwe kwestie, uzasadnia je podając konkretne przykłady. W mojej ocenie to właśnie wyróżnia tego nauczyciela na tle dotąd mi poznanych lektorów, a miałem ich bardzo dużo. Ponadto Pani Iwona dostosowuje materiał nauczania do możliwości podopiecznego dobierając przy tym wszelkie odpowiednie i dostępne narzędzia dydaktyczne. Przez te kilka tygodni dzięki umiejętnością dydaktycznym oraz atrakcyjności lekcji byłem w stanie nauczyć się wielu przydanych i użytkowych zdań, zwrotów oraz słówek. Dodam, że od ponad 10 miesięcy na stałe mieszkam w Wielkiej Brytanii. Przyjeżdżając tutaj nie potrafiłem w zasadzie nic powiedzieć, a jeszcze trudniej było zrozumieć Brytyjczyków. Serdecznie dziękuję za poświęcony mi czas.

Krystian Radzyński
Ewelina Nitkowska

Ewelina Nitkowska

Szczerze polecam Panią Ewelinę! Jest to wyjątkowo sympatyczna i profesjonalna korepetytorka. Na zajęcia zawsze bardzo dobrze przygotowana i wymagająca, ale co za tym idzie bardzo skuteczna. Uważam to akurat za ogromny plus, jeśli ktoś naprawdę chce się skutecznie nauczyć języka. Indywidualne podejście do ucznia - zakresu jego wiedzy, w moim przypadku jako osoby praktycznie początkującej w nauce języka angielskiego bardzo sprawdza się wyrozumiałość i cierpliwość Pani Eweliny :) Współpraca z Panią Eweliną to przyjemność - sprawna i bezproblemowa (materiały zawsze wcześniej przesyłane drogą mailową, zadania sprawdzane często, już tego samego dnia po przesłaniu). Program nauki zawsze jest dostosowany do mnie i do moich bieżących potrzeb. Bardzo wiele skorzystałem ( i do tej pory korzystam ) na lekcjach i z czystym sumieniem mogę polecić Panią Ewelinę każdej osobie, która chce pogłębić swoją znajomość języka angielskiego.

Daniel Legnica

Jestem bardzo zadowolony z lekcji z Ewelina. Moje zajęcia zostały dostosowane do moich potrzeb. Godziny nauczania sa elastyczne co jest wielkim plusem dla osob pracujacych. Nauka w arkuszu google jest latwa do opanowania i ma sie wszystko pod "reka". Ewelina prowadzi ciekawe zajecia wspomagane przez materialy ktore wczesniej przygotowywuje. Jest osoba kompetentną, odpowiedzialną, cierpliwa i godna polecenia innym. Szczerze polecam.

Hubert z Scotland.
Anna Rusak

mgr Anna Rusak

"Pani Anna Rusak jest osobą bardzo kompetentną,cierpliwą,oraz ma ogromną wiedzę z języka Angielskiego. Potrafi wytłumaczyć to czego nie rozumiem i z niecierpliwością czekam na kolejne lekcje. Materiał jaki jest na lekcji jest przejrzysty i sposób nauki łatwy do zapamiętania. Bardzo się cieszę że trafiłam na tą nauczycielkę.

Justyna Jarecka"

Lekcje z Anią to przyjemność. Wie jak podejść do ucznia żeby go zachęcić i pomoc zrozumieć oraz zapamiętać. Lekcja jest prowadzana w bardzo miłej atmosferze, a nauczycielka jest zawsze perfekcyjnie przygotowana, a lekcja zorganizowana. Ponadto wie jak pomóc utrwalić wiedzę nawet tym opornym uczniom. Bardzo się cieszę że miałam okazje uczęszczać w tych lekcjach i z przyjemnością będę kontynuować. Szczerze polecam! Aniu, bardzo dziękuje za milą i owocną współpracę w tym roku!

Anna Juszczyk

Moją przygodę z QWERTY rozpoczęłam kilka miesięcy temu. Jestem zachwycona formą nauczania, głównie ze względu na wygodę. Mam również szczęście , ze trafiłam na wspaniałą nauczycielkę panią mgr Annę Rusek. Ponieważ sama jestem belfrem, potrafię docenić wysoki profesjonalizm, przygotowanie do zajęć oraz umiejętność dostosowania materiału. Jestem uczniem dość opornym, pomimo wielu godzin ćwiczeń zapominam wprowadzane słówka itp, boję się mówić w obcym języku, dlatego jestem wdzięczna za okazaną cierpliwość i słowa otuchy. :)

Barbara Bojar

Polecam lekcje z Anią, gdyż cechuje ją pełen profesjonalizm, bardzo dobra znajomość języka angielskiego i wyrozumiałe podejście do ucznia. Poza tym Ania jest bardzo miłą i ciepłą osobą, która potrafi przekazać wiedzę w jasny i przejrzysty sposób z pełnym zaangażowaniem. Potrafi zmotywować do uczenia się i jest otwarta na wszelkie sugestie oraz zawsze udziela odpowiedzi na zadane pytanie. Pozdrawiam Cię Aniu i do usłyszenia mam nadzieję wkrótce.

Marzena z Warszawy

Pani Anna Rusak, bardzo kompetentna nauczycielka, jestem bardzo zadowolony, że wybrałem właśnie tę nauczycielkę, z wielką przyjemnością podchodzę do każdej lekcji. Zajęcia są bardzo urozmaicone i ciekawe, Pani Anna potrafi dobrze motywować, a przede wszystkim warto zaznaczyć jej świetną fonetykę .

Pozdrawiam
Pietruszewski Adam

Ania jest bardzo fajnym nauczycielem. Żaden inny nauczyciel nie dostosowywał się tak bardzo do moich potrzeb. Treści realizowane są ciekawie i zawsze w moim tempie. Jeśli potrzebuję coś więcej przećwiczyć lub dodatkowych treści to Ania zawsze przygotowuje extra materiały. Świetnie też ukierunkowuje materiał tak, że naprawdę zauważam postępy i czuję, że pcha mnie w dobrą stronę a nie tylko realizuje kolejny arkusz. Dodatkowo nauka na Skypie i przy użyciu Google docs jest idealnym rozwiązaniem. Dzięki podejściu Ani i tej formie nauki jest to naprawdę kurs szyty na miarę. Zdecydowanie polecam Anię jako lektora i tę formę nauki w szkole Qwerty.

Nauka języka angielskiego pod okiem pani Anny Rusak to czysta przyjemność. Po pierwszej rozmowie, na której przekazałem w jakich głównie sytuacjach życiowych bede potrzebował języka angielskiego, pani Ania przygotowała właściwie cały kurs dla mnie właśnie dokładnie w takim kierunku jaki oczekiwałem. Materiały były super dobrane a cały kurs jakby uszyty na miarę. Zbigniew

Pozdrawiam
Zbigniew Graczyk

Pani Ania cechuje się dużym profesjonalizmem. Zawsze była świetnie przygotowana i z dużą rzetelnością podchodziła do opracowywania lekcji. Co istotne, przygotowywała także materiał zgodnie z wymaganiami tematycznymi, które w danym momencie były mi potrzebne. Do tego lekcje miały charakter ciągły i były bardzo urozmaicone tzn. łączyły elementy mówienia, pisania, czytania, wymowy i gramatyki. W ten sposób, dzięki lekcjom z panią Anią, doskonaliłam wszystkie niezbędne elementy do osiągania wyższego poziomu zaawansowania. Chciałabym podkreślić, że miałam wiele, różnych nauczycieli, ale jak dotąd nigdy nie spotkałam się z tak dużym zaangażowaniem i pasją zarówno do uczenia, jak i do samej znajomości języka jak u Pani Ani. Często opórcz standardowo realizowanych materiałów w arkuszach (rewelacyjna metoda nauczania) dostawałam dodatkowe materiały. Co pokazuje, że Pani Ania, oprócz bardzo dużej wiedzy, posiada także obycie, doświadczenie, umiejętność wyszukiwania i korzystania z różnego rodzaju zasobów, przez co lekcje z nią są bardzo urozmaicone i ciekawe. To rzadko spotykane by nauczyciel potrafił, korzystając z tak różnego typu zasobów, łączyć lekcje w spójną tematycznie całość. Dodatkowo po lekcjach Pani Ania przygotowała osobny arkusz, gdzie umieszczała dla mnie zadania domowe - to pozowliło mi na dodatkowe utrwalanie materiału. Jak bowiem wiadomo lekcje to jedno, ale bardzo ważne jest także powtarzanie i ćwiczenie. W tym zakresie co kilka modułów tematycznych pani Ania przygotowywała specjalny arkusz powtórzeniowy, co pozowliło weryfikować czego się nauczyłam, a co powinnam jeszcze przećwiczyć, powtarzać, utrwalać. Także nie było to tylko robienie kolejnych tematów, ale rzetelna nauka nowego słownictwa, gramatyki etc.

Polecam naukę języka angielskiego z Panią Anią każdemu, komu zależy na profesjonalych, ciekawych lekcjach i co ważne podnoszeniu własnego stopnia zaawansowania. Realizowanie lekcji to jedno, ale umiejętność nauczania innych z pasją to prawdziwa sztuka. Jeśli wszyscy nauczyciele w Qwerty są na takim poziomie - to nie ma lepszej szkoły!!

Pozdrawiam
Aleksandra Gajowiak

mgr Aleksandra Szarpak

Nauka j. angielskiego przez Skype to bardzo wygodna i oszczędzająca czas metoda. Pani Aleksandra prowadzi lekcje w sposob interesujący. Jest zawsze przygotowana i chętnie pomaga zrozumieć trudniejsze zagadnienia.

Pozdrawiam
Jacek Chmarzyński

Aleksandra ma zawsze zaplanowane zajęcia, które są różnorodne w formie: czytanie, słuchanie, ciekawe ćwiczenia. Daje przestrzeń do wypowiedzi, wskazówki daje dopiero po, co bardzo ułatwia ćwiczenie wymowy. Mam możliwość mówienia w języku co jest dla mnie najważniejsze.

Pozdrawiam
Mateusz Romiszewski

Korzystam z lekcji angielskiego u pani Aleksandry już od kilku tygodni, nawet miesięcy i muszę przyznać że jestem w pełni usatysfakcjonowany nauką którą otrzymuję. Pani Aleksandra jest zawsze doskonale przygotowana i co ważne bardzo cierpliwa i wyrozumiała, zajęcia są prowadzone wielowątkowym trybem który umożliwia poznawanie języka z kilku stron jednocześnie. Jeśli chodzi o samą metodę nauki przez SKYPE to muszę również podkreślić iż jestem mile zaskoczony możliwościami których nie daje stacjonarne uczenie się. Wiem co piszę gdyż również takowe pobierałem, a które nie dawały mi możliwości elastycznego umawiania zajęć. Poza tym bezpośredni kontakt daje szanse wykorzystania czasu do maksimum. Podsumowując mogę powiedzieć że nauka u pani Aleksandry jest w pełni warta rekomendacji.

Pozdrawiam
Marcin Dróżdż

Pani Aleksandra jest zawsze przygotowana do lekcji. Lekcje są prowadzone w sposób przystępny i łatwy w odbiorze. Gorąco polecam.

Magdalena Łączykowska

"Lekcje są prowadzone w interesujący sposób, dokładnie przemyślane, podczas zajęć duży nacisk jest kładziony na konwersację, gramatykę i rozumienie ze słuchu. Zdecydowanie polecam taką formę nauki przez Skype - zajęcia niczym nie różnią się od klasycznych, są dużą oszczędnością czasu"

Pozdrawiam,
Magdalena Boreczek

Pani Aleksandra kładzie duży na konwersację i gramatykę przez co lekcje przynoszą spore efekty. Zajęcia są zawsze zaplanowane. Gorąco polecam.

Pozdrawiam
Barbara Szajca

Lekcje prowadzone przez Panią Aleksandrę są bardzo ciekawe i prowadzone w miłej atmosferze. Pani jest zawsze przygotowana i chętna do pomocy i tłumaczenia.

Hania Kujawska
Przemysław Groszek

Przemysław Groszek

Od kilku miesięcy korzystam z lekcji angielskiego w waszej szkole. Moim nauczycielem obecnie jest Przemysław Groszek i jestem bardzo zadowolona z zajęć. Lekcje przygotowane są profesjonalnie i prowadzone w miłej i luźnej atmosferze. Nauka z Przemkiem to sama przyjemność. Jest nauczycielem kompetentnym, wyrozumiałym, ale również wymagającym i motywującym do nauki. Dzięki temu angielski staje się dla mnie prostszy. Przemek dostosowuje materiał do moich potrzeb i możliwości. Mam nadzieję kontynuować lekcje z Przemkiem aż do osiągnięcia moich założeń i celów.
Aleksandra Jakubczak-Ślepko

Aleksandra Jakubczak-Ślepko

Dzień dobry! Moja opinia dotycząca zajęć z Panią Aleksandrą. Zajęcia bardzo mi się podobają, ponieważ dużo rozmawiam po angielsku z Panią Aleksandrą na współczesne tematy, uczę się wielu nowych słówek, jestem na bieżąco korygowana, jeżeli użyję niepoprawnej odmiany lub źle wymówię jakiś wyraz. Pani Aleksandra jest cierpliwa i daje mi czas do namysłu, czyli wiem, że najważniejsze dla niej jest to, abym się wypowiedziała, a nie to, żeby doprowadzić temat do końca, czy przejść do kolejnej lekcji ze względu na np. brak czasu. Kontakt z Panią Aleksandrą jest bezproblemowy. Pani Aleksandra cechuje się praktycznością, rzetelnością i konkretnością. Bardzo dobra nauczycielka.

Pozdrawiam,
Kinga Albert

Paulina Dobrowolska

Paulina Dobrowolska
(nowy nauczyciel)Halina Tomasik

mgr Halina Tomasik

Dzień dobry, piszę do Państwa w celu wystawienia pozytywnej opinii dotyczącej pani Haliny Tomasik. Od pierwszej lekcji zaskarbiła moją sympatię swoim pozytywnym nastawieniem oraz profesjonalnym podejściu do lekcji. Nawiązała ze mną bardzo dobry kontakt od pierwszej lekcji i pomogła mi przełamać moją blokadę językową, jej przyjazne nastawienie motywuje mnie do dalszej nauki języka angielskiego. Lekcje są organizowane pod kątem moich umiejętności językowych oraz zapotrzebowań. Nauka języka angielskiego przy asyście pani Haliny to czysta przyjemność. Jestem wdzięczna za jej miłe słowa i pomoc. Wykazuje się anielską cierpliwością przy moich pląsach językowych. Z czystym sumieniem polecam panią Halinkę jako korepetytora. Potrafi czynić lingwistyczne cuda.

Z wyrazami podziwu i szacunku,
Wioletta Kowalczyk.

Dzień dobry,

jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania Państwa nauczyciela Haliny Tomasik.

Lekcje z Halinką to nie tylko bardzo jasno tłumaczone zawiłości gramatyki, ciekawe ćwiczenia skutecznie wtłaczające do głowy nowe zagadnienia ale też bardzo miło spędzony czas.

Mam trochę doświadczeń za sobą i stwierdzam szczerze, że Halinka wyróżnia się bardzo pozytywnie na tle innych nauczycieli. Gratuluję takiego pracownika i z przyjemnością dokonałam płatności za kolejnych 5 lekcji :).

pozdrawiam
Małgorzata Borowska

Lekcje z Haliną prowadzone są w urozmaicony sposób przez co każda lekcja jest ciekawa i wciągająca , jednocześnie bardzo rzetelnie prowadzona. Najbardziej cenię u Haliny sposób w jaki nakierowuje mnie na poprawę błędu - robi to poprzez skojarzenia , przez co łatwo jest zapamiętać . Na każdej lekcji zaskakuje mnie nową formą ćwiczeń przerobionego materiału, ciekawe linki z Internetu , historyjki, piosenki , quizy itp. Halina jest osobą niezwykle sympatyczną i lubiącą to co robi, przez co jest profesjonalna i kompetentna a nauka z nią jest po prostu przyjemnością. Polecam P. Halinę każdej osobie, nawet tym najbardziej opornym na naukę. Halina was przekona , że można się nauczyć angielskiego albo przynajmniej warto spróbować.

Pozdrawiam
Ola

" Pani Halina Tomasik to lektorka zawsze świetnie przygotowana do prowadzenia zajęć z moimi córkami,zarówno młodszą (lat6) jak i starszą(12 lat), przygotowuje samodzielnie zadania domowe,gry ,piosenki i inne tak by zachęcić moje córki do lepszego poznania języka angielskiego, świetnie tłumaczy gramatykę,jest zawsze uśmiechniętym nauczycielem z poczuciem humoru,systematycznym,obiektywnym i profesjonalnym" Mama Dwóch córek pobierających lekcje u pani Tomasik

Agata

Dzień dobry, jestem zadowolona z prowadzonych zajęć z Panią Halą Tomasik. Hala Tomasik, bardzo dobry nauczyciel wykonujący swoją prace z powołaniem. Jej zajęcia są ciekawe, prowadzone dynamicznie i z humorem. Jest zawsze świetnie przygotowana do zajęć, które prowadzi w sposób przemyślany z użyciem ciekawych materiałów. Zawsze odpisuje na pytania. PROFESJONALISTKA W KAŻDYM CALU.

Uprzejmie pozdrawiam,
Ewa Jakubiak

Anna Bondaruk

mgr Anna Bondaruk

Polecam Panią Annę jako nauczyciela języka angielskiego. Każda lekcja obfituje w interesujące materiały, teksty, tematy rozmów. Wykorzystywane są różne źródła nauki- współczesne artykuły, filmy z YouTube, rozmowy z TedTalk. Czyni to lekcje ciekawymi i różnorodnymi. Na spotkaniach panuje przyjazna, bezstresowa i profesjonalna atmosfera. Z przyjemnością będę kontynuować naukę z Panią Anią.

Pozdrawiam,
Anna Dechnik

Pani Ania jest bardzo ciepłą i otwartą osobą. Podczas zajęć każdy może czuć się komfortowo, ponieważ prowadzone są z cierpliwością i wyrozumiałością. Jest dobrym słuchaczem i zawsze stara się dostosować do moich potrzeb i wymagań. Pani Ania zawsze jest przygotowane do zajęć co jest dużą zaletą! Dzięki Niej mogę poznać różne ciekawe strony, które pomagają w nauce angielskiego. Jeżeli ktoś szuka ciekawych, różnorodnych, profesjonalnych zajęć w bardzo miłej atmosferze to polecam Panią Anię!

Pozdrawiam,
Klaudia

Bardzo miła i kulturalna osoba, gwarantująca indywidualne podejście do ucznia/ klienta, tworząca komfortową, bezpieczną i bezstresową atmosferę do nauki. Zawsze przygotowana do lekcji, punktualna, podchodząca z dużą dbałością o realne potrzeby językowe kursanta, nie forsuje na siłę z góry przyjętego programu nauczania. Elastyczność przez duże E. Przy okazji bardzo sympatyczna Kobieta :-)

Krzysztof.

Bardzo polecam Panią Annę, lekcje prowadzone są w bardzo miłej atmosferze z całą masą ciekawych materiałów pomocniczych. Zawsze przygotowana i punktualna, ponadto elastyczna w ustalaniu terminów zajęć. Dzięki naszym lekcjom pozytywnie zdałem egzamin CEA z j. angielskiego na poziomie C1. Jeśli ktoś oczekuje solidnych wyników, to wybór jest prosty, wystarczą korepetycje z Panią Anną :)

Mariusz Rogalski

Magdalena Bąkowska

Magdalena Bąkowska

Hej. Jestem uczennnica pani Magdy Bakowskiej od jakiegos czasu.Juz podczas lekcji probnej bardzo spodobal mi sie sposob prowadzenia zajec. Rzetelnie przekazuje zdobyta wczesniej wiedze,jest bardzo mila i pomocna.Licze na dlugoterminowa wspolprace z tak fantastyczna nauczycielka.Bardzo polecam pania Magde jako profesjonalna nauczycielke wszystkim tym ,ktorzy chca poprawic swoj jezyk angielski i poszerzyc zakres slownictwa.

Dominika Rogozinska